1000kmpesonapriecaustraliou.infoSama peso napriec Australiou

Ur questions/ Vase otazky

Publikované 17.02.2017 v 03:51 v kategórii Príprava, prečítané: 151x

Pýtate sa ma tieto otázky a tu su odpovede ... You keep on asking me these questions & here are the answers...
English version below ;)
Ahojte,
Moja cesta sa blíži a otázky od Vas sa kopia :) 
Najviac Vas zaujima, ako si budem nabíjať počas cesty mobil... Moj manžel mi objednal tento solárny panel, ktory váži nieco malo cez 100g, ten si pripevním na ruksak zvonku a budem nabíjať mobil, aby som mohla pisat články, prispievať na FB ci instagram. 
Druha najviac opakujúca otazka je - kde budem spat...? Vzhľadom na vysoký výskyt "tiger hadov" a nespočetne množstvo pavúkov a "fire(oheň)mravcov"-pod holym nebom to nebude. Zato mam najľahší stan na svete a najľahší spacak - dokopy nevážia viac ako 0,5kg ;)
A vraj co budem jest a pit...? Najťažšie to bude s vodou, kedze jej potrebujem na den aspon 3l a voda je tazka. Mam špeciálnu pumpu, ktorá prefiltruje vodu na vodu pitnú. Cca každých 10km su nádoby s dazdovou vodou, tak verim, ze tam pre mna co to bude ;) a co sa jedla týka, nato sa tesim najviac... ako KONECNE schudnem :D vidim to na ryzu,šošovicu,sušené mäso,hroznových cukor a par  Krekrov. 

Poviem Vam však, ze to nieje sranda zbalit sa na 2mesiace do 50l bagla (ruksaku). Bude to výzva, možno kupim somára alebo tavu a budú mi niesť kufre
Hi guys,
You keep on asking me questions, so here are the most frequent ones...
The most frequent one is how will I charge my cell phone...? Well my husband ordered this solar panel for me, it is very light, just a bit over 100g and I can easily attach it to my backpack and sun will charge my phone.
The second most frequent question is, where will I sleep...? Well definitely in my tent because there are so many tiger snakes and spiders everywhere in Australia,but specially in WA- I have the lightest one (tent) in the world and in the lightest sleeping bag. Both weight not more than 0,5kg.
The third question is, what will I drink and eat. It is going to be a little tricky with water, as I do have to carry at least 3l per day but I do have special pump and can treat rain water which is in special tanks approx every 10km on the trail. And with food? I do hope I will lose some weight,... but I will have rice, lentils,beef jerky and cane sugar with me as well as some crackers.
But to be honest, it is challenging to pack all my stuff into 50l backpack, so I still might buy a donkey or a camel and make them carry it for me :))

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?